Jakim jestem kierowcą?

Moderator: Moderatorzy

Za jakiego kierowcę sie uważam?

Doskonałego - nic na drodze nie jest w stanie mnie zaskoczyć, z kazdą sytuacja sobie radzę wysmienicie!
2
5%
Dobrego - radzę sobie w każdej sytuacji na drodze ale jestem świadomy, że do doskonałości jeszcze mi brakuje
20
48%
Przeciętnego - radzę sobie w wiekszości sytuacji choć czasem robię błędy i chyba Schumacherem to już nie zostanę
19
45%
Nienajlepszego - ogólnie daję sobie radę ale jakas dłuższa trasa albo przejazd przez obce miasto budzi we mnie spory niepokój
0
Brak głosów
Kiepskiego - jezdżę bo muszę ale ani tego nie lubię ani nie mam ku temu specjalnych predyspozycji a i umiejetności pozostawiaja dużo do życzenia
1
2%
 
Liczba głosów: 42
giroy

Post autor: giroy »

najbardziej zblizony opis 3 gdyz chyba kazdy robi bledy nawet i Schumacher
margaritta
Posty: 282
Rejestracja: 12 cze 2009, 22:46
Lokalizacja: Pomorze zachodnie
Pojemność: 1800
Rocznik: 1997
Generacja: MK1
Nadwozie: Kombi

Post autor: margaritta »

kupiec pisze:Jamszoł bo masz "małego" oczywiście monitora :DDD
Mnie też te zera i inne się przestawiły :D
ja mam 12' i nic mi sie nie rozjeżdża :d

edit: tak jak wiekszość - odp.3 :)
Wiem jak szybko mój Anioł Stróż potrafi latać, ale bez Abs-u trudniej złapać go za skrzydła
thomas80

Post autor: thomas80 »

ja tez stawiam na 3 :mrgreen:
Kwazio

Post autor: Kwazio »

Ja jestem amator za kółkiem :-P Mam prawko niecały rok :-P ehheh.. Dokładnie 1 grudnia będę miał swój pierwszy roczek ;-)

Zawsze chciałem się doskonalić za kółkiem ale brak mi na razie środków na kursy czy zajęcia specialne lub branie udziału w KSJ ;-)
thomas80

Post autor: thomas80 »

moj instruktor mowil ze dobrym kierowca jest sie dopiero po 5 latach spedzonych za kolkiem
A co do szkolen zajrzyj tutaj http://www.szkola-auto.pl/# moze tobie sie uda.
ODPOWIEDZ