Czy zapinasz pasy bezpieczeństwa w samochodzie ?

Moderator: Moderatorzy

Czy zapinasz pasy bezpieczeństwa w samochodzie ?

Tak zawsze
54
81%
Przeważnie
8
12%
Od czasu do czasu
3
4%
Nie
2
3%
 
Liczba głosów: 67
TwojMETYL

Post autor: TwojMETYL »

Sama wyobrażnia powinna działać i sama myśl o tym, że można stracić bliskich albo samemu można nie chodzić całe życie lub w ogóle nie żyć... no dla mnie po prostu masakra.

http://demotywatory.pl/3545429/Takie-reklamy
thomas80

Post autor: thomas80 »

Kwazio pisze:thomas80,

Działa na wyobraźnie :-) Miło, że ktoś zwrócił na to uwagę ;-)

Promowanie bezpieczeństwa na drogach to nie tylko pomaganie innym ale też i sobie ;-) Zresztą kto miał wpadek lub stracił kogoś bliskiego w takim zdarzeniu.. wie o czym mówię...
nieststy ale byłem juz w sytuacji kiedy były uzyte pasy ja pasazer wyszłem caly kierowca z obrazeniami w szpitalu ja tylko ból obojczyka .
KAZDEGO NAMAWIAM DO ZAPINANIA PASÓW :569:
Dan1el

Post autor: Dan1el »

Ja juz wykulem u siebie taki nawyk ze jak wsiadam do auta to samoczynnie wlaczam swiatla i zapinam pasy :) i jestem za tym zeby sie tego trzymac.Nikt nie wymyslal tego po to zeby uprzykrzyc komus zycie mandatami.
Kwazio

Post autor: Kwazio »

Dan1el,

Dokładnie nadmienię tylko iż pas należy lekko dociągnąć tak, aby w biodrach nie był luźny ;-) ponieważ podczas kraksy możemy się wyśliznąć z pasa i zatrzyma się on na naszym karku a nie na klatce piersiowej. Poza tym warto też zwrócić uwagę na regulację wysokości pasów którą już większość Essich posiada ;-) I dopasować jądo swojego wzrostu ;-)
ODPOWIEDZ