ucieka olej mk6

Moderator: Moderatorzy

mlekolowickie

Post autor: mlekolowickie »

zzzz, skad moglem wiedziec jak bedziesz interpretowala zapalona lampke na kokpicie? chcialem zamknac wszystkie drzwi, dac Ci jasny obraz. kontrolka zapali Ci sie gdy silnik bedzie juz na wykonczeniu:(
margaritta
Posty: 282
Rejestracja: 12 cze 2009, 22:46
Lokalizacja: Pomorze zachodnie
Pojemność: 1800
Rocznik: 1997
Generacja: MK1
Nadwozie: Kombi

Post autor: margaritta »

mlekolowickie pisze:zzzz, skad moglem wiedziec jak bedziesz interpretowala zapalona lampke na kokpicie? chcialem zamknac wszystkie drzwi, dac Ci jasny obraz. kontrolka zapali Ci sie gdy silnik bedzie juz na wykonczeniu:(
spoko Łaciaty.... zakopmy topór wojenny i zakończmy temat...... za chwilę będziesz mógł mi dopomóc odpowiadając na posty w innym dziale....

HOWK :twisted: :twisted: :twisted:
Wiem jak szybko mój Anioł Stróż potrafi latać, ale bez Abs-u trudniej złapać go za skrzydła
Awatar użytkownika
kupiec
Posty: 12680
Rejestracja: 08 paź 2007, 00:34
Lokalizacja: tychy
Pojemność: 1600
Rocznik: 2005
Generacja: Inny samochód
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: kupiec »

kontrolka zapali Ci sie gdy silnik bedzie juz na wykonczeniu:(
nie do końca kolego. w mojej lodówce zaraz po kupnie zaświeciła się (a dokładnie to zaświecała sie przy 800-1500 obr/min) kontrolka oleju i okazało się że filtr olejowy był nie zmieniany chyba ze 4 lata :evil: po wymianie filtra i oleju kontrolka nawet nie migła :)
jest jeszcze jeden przypadek ( po za tym co pisałem pare postów wyżej o moim Mk4) to jak padnie czujnik ciśnienia oleju.
تاجر القواعد
[*] 1.8 TD
Bo ja lubię coś napisać i potem to sobie czytać. Dzięki temu jestem mądry, bo to są bardzo mądre te moje posty
ODPOWIEDZ