KALENDARZ 2010

Moderator: Moderatorzy

Pele_FKP

Post autor: Pele_FKP »

new90 pisze:Albercik napisał/a:
żeby drukarnia rozesłała bezpośrednio do ludzi z listy

i to by było dobre rozwiazanie....
W wiadomościach w TV słyszałem jakiś czas temu, że jeśli pójdzie Pocztą Polską to najszybciej na Trzech Króli dojdzie ... Kurier by się nadał :razz:
new90
Posty: 705
Rejestracja: 17 cze 2009, 11:44
Lokalizacja: Radom

Post autor: new90 »

ale ile kurier bedzie kosztował
~~>najszybszy w miescie<~~ :P
Awatar użytkownika
Jamszoł
Posty: 22178
Rejestracja: 29 lip 2006, 01:17
Lokalizacja: Kalisz
Pojemność: 2300
Rocznik: 2008
Generacja: MK4
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Jamszoł »

_Pele_ pisze:jeśli pójdzie Pocztą Polską to najszybciej na Trzech Króli dojdzie
To i tak sukces będzie :mrgreen:
poprzednie dwa były w lutym :mrgreen:
Oczy 6.11.2010/15.01.2020 [ 28.08.2012_16.30 ]
new90
Posty: 705
Rejestracja: 17 cze 2009, 11:44
Lokalizacja: Radom

Post autor: new90 »

to ja jestem za tym zeby na styczniu był ess z poza foruma
~~>najszybszy w miescie<~~ :P
Pele_FKP

Post autor: Pele_FKP »

Jamszoł pisze:_Pele_ napisał/a:
jeśli pójdzie Pocztą Polską to najszybciej na Trzech Króli dojdzie

To i tak sukces będzie :mrgreen:
poprzednie dwa były w lutym :mrgreen:
Aha ... no to dobrze :lol: :mrgreen: :one:

new90, kurier powinien kilka złotych więcej.
Awatar użytkownika
Jamszoł
Posty: 22178
Rejestracja: 29 lip 2006, 01:17
Lokalizacja: Kalisz
Pojemność: 2300
Rocznik: 2008
Generacja: MK4
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Jamszoł »

Kurier :evil: naj gorsze jest to , że z kurierami mam zawsze kłopot - muszę ich szukać po Kaliszu i umawiać się dodatkowo , bo ONI pracują do 14 - tak jak ja .
Zawsze mam Avizo na ktorym pisze , że będzie dnia następnego do godz. 14 :twisted: :sad:
Z resztą - jak coś idzie przez poczte , to też mam avizo i muszę odbierać przesyłkę na Poczcie :(
Oczy 6.11.2010/15.01.2020 [ 28.08.2012_16.30 ]
Pele_FKP

Post autor: Pele_FKP »

Jamszoł, zawsze tak jest ... :evil: Pocieszający jest jedynie fakt, że kurier dowiezie przesyłkę w 2 - 3 dni, a pocztą ... no cóż ... nigdy nie wiadomo kiedy dojdzie ...

<<Paczka priorytet, misja olejowa, szła do mnie 3 tygodnie ... było to jakoś po wakacjach, więc teraz, w okresie przedświątecznym będzie gorzej ...>>
Albercik

Post autor: Albercik »

_Pele_ pisze:W wiadomościach w TV słyszałem jakiś czas temu, że jeśli pójdzie Pocztą Polską to najszybciej na Trzech Króli dojdzie ... Kurier by się nadał
herezje jakieś. We środę wysyłałem paczkę przez PP (priorytet) i doszła w piątek. W piątek też wysyłałem paczkę i ma być na poniedziałek (wtorek najpóźniej.)

Nie należy zbyt mocno wierzyć w to, co mówią w TV. A wiem, bo sam dość często współpracuję z TV...
Pele_FKP

Post autor: Pele_FKP »

Albercik pisze:herezje jakieś. We środę wysyłałem paczkę przez PP (priorytet) i doszła w piątek. W piątek też wysyłałem paczkę i ma być na poniedziałek (wtorek najpóźniej.)
Przeczytaj mojego ostatniego posta :razz: Pomiędzy "ma być" a realnym dostarczeniem jest przepaść :razz: Nawet w przypadku priorytetów :razz:
Awatar użytkownika
KacpeR
Posty: 962
Rejestracja: 10 lis 2007, 14:13
Lokalizacja: STP - Stąporków
Kontakt:

Post autor: KacpeR »

Ja ostatnio zamawiałem dużo i na prawdę jest OK. 2 dni idzie paczka priorytetem, zwykłe (dla przykładu) wysłane były do mnie w poniedziałek i dotarły w czwartek...
Albercik

Post autor: Albercik »

_Pele_ pisze:Pomiędzy "ma być" a realnym dostarczeniem jest przepaść
Hm, ciekawe. Dzisiaj paczka doszla do gościa :P
Pele_FKP

Post autor: Pele_FKP »

kupiec pisze:wysyłasz pocztą? oglądałem program w TV o poczcie i tyle mają przesyłek że będą cholerne opóźnienia :/ no ale poczekam cierpliwie :)
Cytat z innego tematu, więc nie wymyślam żadnych fanaberii :razz:

Mniejsza z tym ... ja tylko piszę że czekałem na paczkę 3 tygodnie i więcej z usług PP nie zamierzam korzystać ;) Pozdro :mrgreen:
Zablokowany