Jakie CB Radio i osprzęt ?

Moderator: Moderatorzy

deathrider_85

Post autor: deathrider_85 »

Jamszoł pisze:Ale Allan go wysiudał z rynku :mrgreen: a właściwie taki jeden co zprowadza Alany z zachodu i je przerabia pod... takiego jjednego co sprowadza Unideny i je przerabia.
Bo każde radio sprzedawane w polsce jest przerabiane z 5 w zera
Coś tam czytałem, że są 5 i 0, ale co to znaczy?
Awatar użytkownika
Jamszoł
Posty: 22178
Rejestracja: 29 lip 2006, 01:17
Lokalizacja: Kalisz
Pojemność: 2300
Rocznik: 2008
Generacja: MK4
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Jamszoł »

końcówka częstotliwości każdego kanału u nas w Polsce to 0 a na całym świecie (prawie) to 5
http://www.arczer.neostrada.pl/r009.htm
Oczy 6.11.2010/15.01.2020 [ 28.08.2012_16.30 ]
Albercik

Post autor: Albercik »

A ja mam Alana 109 + Sirio ML 145 i śmiga ładnie :) Choć oczywiście krótki bat, więc daleko nie poleci :P
Awatar użytkownika
lordpablo
Posty: 3055
Rejestracja: 17 lut 2007, 14:50
Lokalizacja: Siennica

Post autor: lordpablo »

ml 145 to krótki bat?
Albercik

Post autor: Albercik »

lordpablo, sorki, pomyliło mi się. Wcześniej miałem przez jakiś czas ML145. Teraz mam coś co chyba jest no-name (choć podstawę ma badzo podobną do ML 145) wys. 50 cm. Później zrobię fotkę :)
tgkone

Post autor: tgkone »

Jamszoł pisze:Ale Allan go wysiudał z rynku :mrgreen: a właściwie taki jeden co zprowadza Alany z zachodu i je przerabia pod... takiego jjednego co sprowadza Unideny i je przerabia.
Bo każde radio sprzedawane w polsce jest przerabiane z 5 w zera
dobrze kolego powiedziałeś na licencji. i na tym sie kończy cała jego historia z presidentem, bo jakość użytych materiałów uzytych w unidenie nawet nie leżała obok tych z presidenta.
co do tego radyjka uniden 520xl to poczytaj na cbradio.pl tam jest to troche dokładniej opisane ;)
ODPOWIEDZ