II zlot Ford-Tech Piła 11-13 Lipca

Informacje o zlotach i spotach i nic wiecej.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
bobson
Posty: 576
Rejestracja: 03 lis 2009, 18:08
Lokalizacja: Złotów
Kontakt:

II zlot Ford-Tech Piła 11-13 Lipca

Post autor: bobson »

Za zgodą Wiesia informuje Was o naszym drugim zlocie który odbędzie się w dniach 11-13 lipca w Dobinie/Pile

Kiedy? - 11-13 lipca 2014.

Gdzie? - Dobino koło Wałcza, 17km od Piły.
http://goo.gl/maps/V5Ne2

Plan zlotu

Piątek:

- przyjazd do Dobina
- grill/ognisko zlotowe - stejki, drinki i te sprawy :)

Sobota:

- śniadanko, a następnie wspólny wyjazd na hamownie (jeśli będzie zainteresowanie) lub bezpośrednio na lotnisko w Pile.
- na lotnisku czeka na nas odcinek sprawnościowy na równym asfalcie (nie jak w Toruniu na poligonie), 1/4 i inne konkurencje :)
- po lotnisku udajemy się na zakupy, przejazd nad zalew Koszyce na zdjęcie zlotowe i wracamy do Dobina na grilla

trasa przejazdu uwzględniając hamownie
https://goo.gl/maps/Qpzso

Niedziela:
- śniadanko
- będzie to czas rozjazdów, większość z Was będzie miała trochę kilometrów do pokonania ale jeśli będzie chęć to można wybrać się jeszcze wspólnie na miasto :)

Lotnisko

Wjazd na lotnisko jest odpłatny, mamy wydzieloną część lotniska, miejsce na 1/4.
Opłata to 30zł od auta. Proszę doliczyć tą kwotę do opłat zlotowych.

Hamownia

W odległości niecałych 10km od lotniska jest hamownia, hamowałem tam już 4 razy auta - jest porządna. Kto byłby zainteresowany proszę o dopisanie info przy liście noclegowej, cena normalnego pomiaru to 100zł, postaram się wywalczyć cenę w granicach 50-70zł. Więcej info wkrótce.

Hamownia ustalona, przy 10 autach i więcej pomiar 50zł! Odpadają jedynie skrzynie automatyczne i napędy 4x4.


Nocleg

Najważniejsza kwestia to nocleg, w naszej okolicy jest mega problem znaleźć coś odpowiedniego pod nasz zlot. Dobino wydaje się strzałem w dziesiątkę - 25 miejsc noclegowych, miejsce na grilla, parking, jezioro itd.
http://www.eholiday.pl/noclegi-lv7744.html
Obejrzyjcie sobie galerie, obiekt wygląda bardzo fajnie.

Zostaje kwestia rezerwacji ośrodka tylko dla nas, mamy czas do przyszłego tygodnia na wpłatę opłaty na rezerwacje. Ustalona cena za osobę to 30zł. Musimy wpłacić 50%.

Proszę o określenie kto przyjeżdża, ile osób i na ile dni. Po wpisaniu na listę podsyłam na PW nr konta, proszę o wpłatę połowy kwoty na poczet rezerwacji. W tym roku nie oddajemy nie zdecydowanym pieniędzy, proszę o konkretne wypowiedzi i szybkie przelewy. Jeśli ktoś jest zdecydowany może wpłacić całą kwotę opłat za zlot.
Wiemy, że szybko i nagle ale był spory problem z znalezieniem noclegu...

Proszę zapisywać się według wzoru
1. forumowicz + ew osoba towarzysząca, 2 noclegi , 120 zł + 30 zł lotnisko, hamownia (jeśli ktoś zainteresowany)
Mondeo MK3 2.2 TDCI
Focus C-Max 2.0 TDCI
Fiesta MK3 XR2i ITB
Awatar użytkownika
Teos1
Posty: 91
Rejestracja: 26 lut 2009, 21:07
Lokalizacja: Okolice Gda

Post autor: Teos1 »

Akurat w tym terminie zaczynam urlop i mi by to pasowalo.
Awatar użytkownika
bobson
Posty: 576
Rejestracja: 03 lis 2009, 18:08
Lokalizacja: Złotów
Kontakt:

Post autor: bobson »

To proszę o info na PW w kwestii domków jeśli jesteś zainteresowany.

[ Dodano: Pią 11 Lip, 2014 ]
Zapraszamy niezdecydowanych, hamownia jutro od 8:30, lotnisko od 12:00.
Kontakt do mnie 660 284 492.
Mondeo MK3 2.2 TDCI
Focus C-Max 2.0 TDCI
Fiesta MK3 XR2i ITB
ODPOWIEDZ