Centralny zamek....

Moderator: Moderatorzy

Hauzi

Centralny zamek....

Post autor: Hauzi »

Witam.
Kolejny temat bo i mam kolejny problem.
Jak kupiłem moje cudeńko to mialem fabryczny centralny zamek. Niestety poprzedni właściciel był na tyle inteligentny że wymontował siłownik centralnego od strony pasażera w przednich drzwiach.
Kupiłem taki siłownik no i teraz rodzi sie problem...
Jak go zainstalować???
Chodzi mi ogołem o taką sprawe że od siłownika musi wyjsć jakiś drucik który idzie do klamki (oczywiście jeśli się nie myle) - tego drucika nie mam i musze sam cosik dorobić... Proszę o rady co do instalacji tego wspaniałego siłownika
Z góry dziękuje za pomoc :)
MARKKO

Post autor: MARKKO »

nei do klamki tylko do zamka poszukaj na forum bo temat juz był zresztą sam takii temat robiłem z fotkami o montowaniu centrala
ELpYndoL

Post autor: ELpYndoL »

W Escorcikach siłownik matuje sie bezposrednio do zamka i rózni sie mocno od tych uniwersalnych :!: A jezeli masz orginał fordowski to nie powinienes miec wiekszych problemów z jego załozeniem :wink:
Hauzi

Post autor: Hauzi »

prof markko pisze:nei do klamki tylko do zamka poszukaj na forum bo temat juz był zresztą sam takii temat robiłem z fotkami o montowaniu centrala
No niestety na forum nie znalażłem... Ma ktoś zdjęcie takiego zamontowanego siłownika?? Bardzo by mi to pomogło...
MARKKO

Post autor: MARKKO »

ja znalażłem jak uzyłem opcji SZUKAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! TU MASZ LINK BEZPOŚREDNI I JEST TAM ZDJĘCIE SIŁOWNIKA NA ZAMKU LINK
ODPOWIEDZ