Oświetlenie podłogi w MK7

Znajdziesz tutaj opisy jak krok po kroku zabrac sie do naprawy jakiegos elementu samochodu oraz jak dokonac modyfikacji w swoim Esim

Moderator: Moderatorzy

kris

Post autor: kris »

Ja oświetlenia girów nie zakładałem tak że nie pomoge,może ktoś kto zakładał coś ci podrzuci.
Awatar użytkownika
Mn1s1ek
Posty: 233
Rejestracja: 21 sty 2007, 18:56
Lokalizacja: Biskupiec

Post autor: Mn1s1ek »

Dowolne ? Czy np. TAKIE będą OK ? (pierwszy z brzegu link z Allegro).
Kudłaty_EZG
Posty: 3397
Rejestracja: 23 sie 2009, 10:31
Lokalizacja: Głowno

Post autor: Kudłaty_EZG »

Tak mi przyszło do łba że przeca było w esach fabryczne więc po co kombinować... poszukaj na forum- było już pisane o tym, a jak nie zapomnę to Ci jutro link podrzucę

edit: tak są OK- bez rezystora bo już przystosowane do zasilania 12V
Post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Kiedy znajdziemy się na zakręcie.. redukcja, but i odcięcie :DDD
Awatar użytkownika
marrecki
Posty: 816
Rejestracja: 21 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Ząbki

Post autor: marrecki »

Mateklobez pisze:Panowie! A u mnie w ramce na oryg. lampkę po stronie kierowcy przechodzi gruby zielony przewód. Jutro dam foto. I powiedzcie mi gdzie wpiąć ramkę po lewej stronie? :D 2 miesiące lampki od Marreckiego wożę w schowku i nie mogę się zabrać za montaż.
Matek, już pisałem komuś o tym tutaj, powinno pomóc. KLIK


Ja podświetlenie nóg i drzwi podpiąłem pod lampke w podsufitce, więc zapalają się jak otworzysz drzwi i gaszą się po zamknięciu razem z podsufitką ( u mnei akurat po 20s). Dla mnie to najwygodniejsze rozwiązanie.
Zablokowany